Wideo_recenzje

Wideo recenzja Samsung Galaxy S III na FrazPC.pl

Kamil Pieczonka Źródło: FrazPC
0 Wideo recenzja Samsung Galaxy S III na FrazPC.pl

Nasi koledzy z FrazPC.pl przygotowali nową wideo recenzję, tym razem bardzo dobrze znanego smartfona jakim jest Samsung Galaxy S III, najpopularniejszy smartfon z Androidem na rynku, który sprzedał się już w liczbie ponad 50 milionów egzemplarzy. Jeśli jesteście ciekawi co przyniosła mu aktualizacja do systemu w wersji Jelly Bean (4.1.2) i jak wygląda używany intensywnie przez rok model, który przeszedł przez ręce wielu redakcji, to serdecznie zachęcamy do obejrzenia poniższego filmu.

czytaj dalej

HTC One S - wideo recenzja na FrazPC.pl

Kamil Pieczonka Źródło: Redakcja
0 HTC One S - wideo recenzja na FrazPC.pl

Ufam, że pewnie doskonale znacie wideo recenzje Maćka Guguła, które publikujemy na kanale YouTube - FrazPC Video. Jeśli nie, to najwyższa pora to zmienić, a jest ku temu dobra okazja, bo na FrazPC pojawiła się właśnie recenzja HTC One S z Snapdragonem S4 na pokładzie. Nieco zapomniany, średni model z linii HTC One okazuje się bardzo ciekawą konstrukcją wartą z pewnością Waszego zainteresowania, a jeśli macie wątpliwości, to myślę, że poniższy film w całości je rozwieje. Zapraszamy do dyskusji.

czytaj dalej
SIE252012 NEWS OPISAPPLEFILM

Smartfony przeszłości - wideo recenzja iPhone 3GS

Kamil Pieczonka Źródło: FrazPC
1 Smartfony przeszłości - wideo recenzja iPhone 3GS

Jak już wspominałem przy okazji poprzedniego wpisu na temat ZTE Tania, co jakiś czas będziemy Wam prezentować nasze starsze wideo recenzje smartfonów, które od kilku lat tworzy na potrzeby FrazPC.pl, Maciej Guguł. Tym razem trzymając się tematu dnia, czyli wygranej Apple w sporze z Samsungiem, proponujemy Wam odświeżenie sobie recenzji iPhone 3GS. Warto tym bardziej, że moim osobistym zdaniem, jest to jedna z najlepszych produkcji Maćka, nie tylko pod względem montażu, ale także humoru. Filmy znajdziecie poniżej.

czytaj dalej

Wideo recenzja ZTE Tania

Kamil Pieczonka Źródło: FrazPC
2 Wideo recenzja ZTE Tania

Na naszym matczynym portalu, FrazPC.pl, pojawiła się recenzja smartfona ZTE Tania i jak zwykle nieodłącznym elementem takiego tekstu, jest wideo recenzja popełniona przez Maćka Guguła, którego pewnie wszyscy czytelnicy FrazPC doskonale znają. Wideo recenzje możecie obejrzeć poniżej (a najlepiej otworzyć ją sobie w nowym oknie i rozkoszować się jakością HD ;-)), a tym newsem chcemy zapoczątkować mały cykl newsów, w których co jakiś czas będziemy Wam przypominać również starsze wideo recenzje smartfonów, które wpadły w ręce Maćka.

czytaj dalej

ASUS Transformer TF300T - wideo recenzja i test na FrazPC.pl

Kamil Pieczonka Źródło: FrazPC
3 ASUS Transformer TF300T - wideo recenzja i test na FrazPC.pl

Serwis FrazPC.pl opublikował wczoraj recenzję najnowszego tabletu ASUSa, modelu Transformer TF300T, czyli tańszego odpowiednika Prime'a, wyposażonego w układ NVIDIA Tegra 3. Poza standardową recenzją, w której znajdziecie wiele testów wydajności, czasu pracy na baterii i przykładowych zdjęć i filmów wykonanych przy pomocy tego tabletu, jak zwykle opublikowana została też wideo recenzja. Nie chwaląc się, wiemy, że cieszą się one sporą popularnością i uznaniem czytelników, dlatego tym bardziej polecamy.

czytaj dalej

Ranking Aplikacji

zobacz wszystkie

mobileMPK

mobileMPK


Ocena: 10.0

TrackID

TrackID


Ocena: 10.0
Fruit Ninja

Fruit Ninja


Ocena: 9.2

Ranking Smartfonów

zobacz wszystkie

One

OnePlus One


Ocena: 8.9

One (M7)

HTC One (M7)


Ocena: 8.7