Ios

MAR232016 NEWS APPLEIPHONEIOS

iPhone 5s znika ze sprzedaży

Janusz Kaban Źródło: Apple
0 iPhone 5s znika ze sprzedaży

Jeśli planujecie zakup iPhone'a 5s to musicie się pospieszyć, wygląda bowiem na to, że w związku z premierą nowego iPhone'a SE Apple zdecydowało się wycofać starszą słuchawkę ze sprzedaży.

czytaj dalej

iOS 9.3 już dostępny

Janusz Kaban Źródło: Apple
0 iOS 9.3 już dostępny

Parę dni temu Apple wypuściło publiczną betę najnowszej wersji systemu iOS - 9.3, a wczoraj - podczas prezentacji nowego iPhone'a SE i iPada Pro - zapowiedziało, że beta uległa zakończeniu i tym samym aktualizacja będzie docierać do użytkowników.

czytaj dalej

Wszystko co chcecie wiedzieć o iPhonie SE

Janusz Kaban Źródło: Apple
0 Wszystko co chcecie wiedzieć o iPhonie SE

Gwiazdą dzisiejszego wieczoru podczas zorganizowanej przez Apple konferencji Loop in you był iPhone SE, który zgodnie z oczekiwaniami łączy rozmiar iPhone'a 5s z mocą iPhone'a 6s.

czytaj dalej

Oto nowy, mniejszy iPad Pro od Apple

Janusz Kaban Źródło: Apple
1 Oto nowy, mniejszy iPad Pro od Apple

Plotki się potwierdziły - jednym z urządzeń zaprezentowanych dziś przez Apple podczas imprezy Loop in you okazał się być nowy, mniejszy iPad Pro z ekranem o przekątnej 9.7 cala. Jest to zasadniczo ten sam, mocny tablet, w nieco mniejszym formacie.

czytaj dalej

Sprytny wirus atakuje niezłamane iPhone'y

Janusz Kaban Źródło: Palo Alto Networks
1 Sprytny wirus atakuje niezłamane iPhone'y

Do tej pory jeśli posiadaliście niezłamanego iPhone'a (bez jailbreaka) to mogliście raczej spać spokojnie nie obawiając się o wirusy. Niedawno jednak pojawiło się złośliwe oprogramowanie nazwane AceDeceiver, które wykorzystuje wbudowany w system antypiracki mechanizm FairPlay do infekowania celów.

czytaj dalej
MAR162016 NEWS IPADBETA 7

Beta 7 iOS 9.3 już dostępna

Janusz Kaban Źródło: 9to5Mac
0 Beta 7 iOS 9.3 już dostępna

Beta testerzy i zarejestrowani w Apple developerzy mają już szansę na pobranie i zainstalowanie najnowszej wersji beta systemu iOS 9.3. Wszystkie pozostałe osoby będą mogły to zrobić dopiero w przyszłym tygodniu.

czytaj dalej
MAR112016 NEWS

Apple zaprasza na 21 marca. Nowy, mniejszy iPhone?

Janusz Kaban Źródło: Engadget
0 Apple zaprasza na 21 marca. Nowy, mniejszy iPhone?

Od jakiegoś czasu mówiło się o tym, że pod koniec marca Apple zaprezentuje nowego, 4-calowego iPhone'a 5se oraz nowego 9.7-calowego iPada Pro. I teraz wiemy już oficjalnie kiedy to nastąpi - Apple rozsyła właśnie do prasy zaproszenia na 21 marca.

czytaj dalej
MAR32016 NEWS ZDJĘCIE

iPhone 5se na zdjęciu

Janusz Kaban Źródło: TimesNews
0 iPhone 5se na zdjęciu

Nikt nie sądził chyba, że powrót 4-calowego iPhone'a będzie tak dużym wydarzeniem. Na oficjalną jego prezentację musimy poczekać jeszcze przynajmniej kilkanaście dni, ale już teraz możemy zerknąć na zdjęcie, które ma rzekomo przedstawiać tę właśnie słuchawkę.

czytaj dalej
MAR12016 NEWS

iPhone 5se i nowy iPad już 21 marca?

Janusz Kaban Źródło: Recode
0 iPhone 5se i nowy iPad już 21 marca?

Wygląda na to, że szum wokół nowego, mniejszego iPhone'a 5se jest całkiem uzasadniony, bo coraz więcej źródeł podaje informację, że premiera tego urządzenia ma mieć miejsce już 21 marca, a więc w pierwszy dzień wiosny.

czytaj dalej

Facebook udostępnia Live Video na Androida

Janusz Kaban Źródło: Engadget
0 Facebook udostępnia Live Video na Androida

Użytkownicy Facebooka na urządzeniach z Androidem i iOS już niedługo dostaną możliwość strumieniowania na żywo do swoich znajomych obrazu z kamerek umieszczonych w swoich telefonach czy tabletach. Już teraz za oceanem udostępniona została opcja Live Video.

czytaj dalej

Zwrot w sądowym sporze Apple-Samsung

Janusz Kaban Źródło: Reuters
0 Zwrot w sądowym sporze Apple-Samsung

Amerykański sąd apelacyjny uchylił właśnie wyrok kalifornijskiego sądu z 2014 roku nakazujący Samsungowi zapłacenie Apple 120 milionów dolarów za naruszanie jego praw patentowych. A zatem spór toczy się dalej.

czytaj dalej

Microsoft kończy Project Astoria

Janusz Kaban Źródło: PCWorld
0 Microsoft kończy Project Astoria

Project Astoria był zestawem narzędzi Microsoftu, które miały umożliwiać łatwe portowanie aplikacji z Androida na Windows 10, jednak developerzy długo z niego nie pokorzystali. MS poinformował bowiem właśnie o zakończeniu tego projektu.

czytaj dalej

Apple naprawia Error 53

Janusz Kaban Źródło: TechCrunch
0 Apple naprawia Error 53

Na początku miesiąca niektórych użytkowników iPhone'a (zwłaszcza tych, którzy korzystali z usług nieautoryzowanego serwisu) spotkała niemiła niespodzianka - w wyniku Błędu 53 ich słuchawka stawała się całkowicie niezdatna do użytku - zbrickowana. Teraz Apple naprawia ten poważny problem.

czytaj dalej
LUT182016 NEWS GRYROZRYWKAPORT

Oryginalny Rayman zmierza na iOS

Janusz Kaban Źródło: @RaymanGame (Twitter)
0 Oryginalny Rayman zmierza na iOS

Pierwsza część kultowej serii platformówek Rayman, wydana oryginalnie w 1995 roku, doczekała się właśnie portu na mobilną platformę - na razie jest ona dostępna na urządzenia z systemem iOS.

czytaj dalej

Apple dominuje jeśli chodzi o zysk na rynku

Janusz Kaban Źródło: Fortune
0 Apple dominuje jeśli chodzi o zysk na rynku

Apple posiada 17% kawałek tortu jeśli chodzi o rynek mobilny, jednak warto przyjrzeć się najnowszemu zestawieniu opublikowanemu przez Fortune. Bo jeśli chodzi o zyski koncern z Cupertino dosłownie miażdży konkurencję.

czytaj dalej

Apple pozwane za 3D Touch

Janusz Kaban Źródło: Engadget
0 Apple pozwane za 3D Touch

Apple znowu trafiło do sądu - tym razem zostało tam zaciągnięte przez firmę Immersion, która stworzyła technologię dotyku zwrotnego, która stoi u podstaw funkcji 3D Touch w nowych iPhone'ach.

czytaj dalej
LUT152016 NEWS

Nowy, 4-calowy iPhone już 18 marca?

Janusz Kaban Źródło: 9to5Mac
0 Nowy, 4-calowy iPhone już 18 marca?

Apple szykuje nowego, mniejszego iPhone'a - to już praktycznie pewne. A my dostajemy coraz więcej, na razie nieoficjalnych informacji na temat premiery tego urządzenia. Według najnowszych doniesień mamy je ujrzeć już 15 marca razem z nowym iPadem Air 3, a w sprzedaży ma być ono już od 18 marca.

czytaj dalej

TSMC jedynym producentem procesorów do nowego iPhone'a?

Janusz Kaban Źródło: 9to5Mac
0 TSMC jedynym producentem procesorów do nowego iPhone'a?

Według informacji napływających z Korei, Apple zdecydowało się zarzucić, przynajmniej chwilowo, współpracę z Samsungiem w kwestii produkcji procesorów do iPhone'a - serce kolejnej generacji tego smartfona produkować ma wyłącznie tajwańskie TSMC.

czytaj dalej
LUT112016 NEWS FFIXFF9

Final Fantasy IX dostępne na Androida i iOS

Janusz Kaban Źródło: Kotaku
0 Final Fantasy IX dostępne na Androida i iOS

Wypuszczone jeszcze na pierwsze PlayStation Final Fantasy IX jest jedną z najlepszych gier z tej serii, a jeśli chcecie poczuć nieco nostalgii to już dziś możecie zagrać w nią na swoich urządzeniach z systemem Android i iOS.

czytaj dalej
LUT82016 NEWS 9.3

Apple tłumaczy się z Errora 53

Janusz Kaban Źródło: Engadget
0 Apple tłumaczy się z Errora 53

Jeśli posiadacie iPhone'a z systemem iOS 9.3 i naprawialiście go w nieautoryzowanym serwisie to istnieje szansa na to, że telefon się Wam zablokował wyświetlając Error 53. Apple tłumaczy się teraz z tej sytuacji - chodzi tutaj o nasze bezpieczeństwo.

czytaj dalej
STY282016 NEWS MILIARD

Apple z miliardem aktywnych urządzeń

Janusz Kaban Źródło: Engadget
0 Apple z miliardem aktywnych urządzeń

Apple ogłaszając wczoraj wyniki finansowe za ostatni kwartał fiskalny podzieliło się także jednym ciekawym detalem dotyczącym sprzedaży swoich produktów. Otóż okazuje się, że obecnie jest na świecie miliard aktywnych urządzeń z logo jabłuszka.

czytaj dalej
STY272016 NEWS FINANSEQ1 2016

Kolejny rekord Apple, ale słabe prognozy na przyszłość

Janusz Kaban Źródło: Apple (BusinessWire)
0 Kolejny rekord Apple, ale słabe prognozy na przyszłość

Apple ogłosiło właśnie swoje wyniki finansowe za pierwszy kwartał fiskalny roku 2016 i są one dość ciekawe. Koncernowi z Cupertino udało się bowiem ustanowić nowy rekord przychodu (75.9 miliarda dolarów) i zysku (18.4 miliarda), ale równie ciekawa (lub raczej nieciekawa) jest prognoza najbliższą przyszłość.

czytaj dalej
STY262016 NEWS A8

Pierwsze zdjęcie iPhone'a 5se

Janusz Kaban Źródło: 9to5Mac
0 Pierwsze zdjęcie iPhone'a 5se

Nasilają się plotki dotyczące nowego, 4-calowego iPhone'a 5se, a dziś możemy zerknąć na pierwsze zdjęcie przedstawiające rzekomo tę słuchawkę. I pojawia się pewna rozbieżność w informacjach dotyczących jej specyfikacji.

czytaj dalej
STY252016 NEWS APPLE A8

4-calowy iPhone 5se z wnętrzem z iPhone'a 6

Janusz Kaban Źródło: 9to5Mac
0 4-calowy iPhone 5se z wnętrzem z iPhone'a 6

Apple, według niepotwierdzonych na razie doniesień, szykuje wielki powrót 4-calowego iPhone'a, a teraz wiemy, że nosić ma on nazwę iPhone 5se, a w jego wnętrzu mamy znaleźć dokładnie to samo co w iPhonie 6 i 6s.

czytaj dalej

Japan Display podgrzewa plotki o ekranie OLED w iPhonie

Janusz Kaban Źródło: Reuters
0 Japan Display podgrzewa plotki o ekranie OLED w iPhonie

Apple jest ostatnim z wielkich producentów, który trzyma się ekranów produkowanych w starszej i nieco gorszej technologii LCD, ale od jakiegoś czasu krążą plotki, że w kolejnych iPhone'ach ma się to zmienić. Teraz plotki te podgrzewa Japan Display.

czytaj dalej

Ranking Aplikacji

zobacz wszystkie

mobileMPK

mobileMPK


Ocena: 10.0

TrackID

TrackID


Ocena: 10.0
Fruit Ninja

Fruit Ninja


Ocena: 9.2

Ranking Smartfonów

zobacz wszystkie

One

OnePlus One


Ocena: 8.9

One (M7)

HTC One (M7)


Ocena: 8.7