Felietony

Kiedy i o ile spadną stawki opłat roamingowych

Krzysztof Żołyński
0 Kiedy i o ile spadną stawki opłat roamingowych

2016 to ostatni rok wysokich opłat w roamingu w Unii Europejskiej. Ceny spadną nawet o 80 proc., a w przyszłym sezonie wakacyjnym za połączenia zagraniczne zapłacimy tyle samo, co z kraju.

czytaj dalej

Wesołych świąt Bożego Narodzenia!

Redakcja
0 Wesołych świąt Bożego Narodzenia!

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, cała redakcja StrefaMobile.pl chciałaby złożyć wszystkim naszym czytelnikom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i spokoju, w tym szczególnym dla każdego czasie. Życzymy Wam abyście ten czas spędzili w dobrej atmosferze, z dala od bolączek życia codziennego i problemów z nowymi technologiami :-).

czytaj dalej

Smartfon na każdą kieszeń - grudzień 2012

Kamil Pieczonka Źródło: StrefaMobile.pl
12 Smartfon na każdą kieszeń - grudzień 2012

Ostatni poradnik, w którym staraliśmy się pomóc Wam w wyborze najlepszego smartfona pojawił się w sierpniu i z pewnością należy mu się aktualizacja, nawet pomimo tego, że nadal jest jednym z chętniej czytanych artykułów na StrefaMobile.pl. Tym razem do sprawy podchodzimy w nieco inny sposób i wybieramy smartfona na każdą kieszeń, dosłownie na każdą kieszeń, bo zaczynamy od produktów kosztujących około 200 PLN i zwiększamy pułap co 100 PLN, aż do flagowych produktów. Warto przy tym zaznaczyć, że nasza granica jest dosyć płynna, więc mogą występować wahania w stosunku do zadanej kwoty o +/- 50 PLN, a biorąc pod uwagę fakt, że korzystamy z cen sklepowych, to na aukcjach rzeczone smartfony możecie znaleźć jeszcze 100-200 PLN taniej. Mamy nadzieje, że przed zbliżającą się gwiazdką podpowiemy Wam na co warto zwrócić uwagę, bo czasami trudno przebić się przez cały gąszcz mniej lub bardziej interesujących modeli smartfonów.bla

czytaj dalej

Najlepszy smartfon w danej cenie - edycja sierpień 2012

Błażej Owsiany Źródło: Redakcja
3666 Najlepszy smartfon w danej cenie - edycja sierpień 2012

Potraficie wyobrazić sobie dzień, w którym Wasz smartfon zostaje zastąpiony „zwykłym” telefonem komórkowym, pozwalającym wyłącznie na dzwonienie oraz wysyłanie SMSów, którego ekran potrafi wyświetlić co najwyżej kilka linijek tekstu i to nie najlepszej jakości? Ja już nie. Te niewielkie (chociaż w niektórych przypadkach całkiem spore, jednak z wyboru, a nie przymusu) urządzenia ułatwiają nam życie i pomagają w zaoszczędzeniu całkiem dużej ilości czasu.

czytaj dalej

Ranking Aplikacji

zobacz wszystkie

mobileMPK

mobileMPK


Ocena: 10.0

TrackID

TrackID


Ocena: 10.0
Fruit Ninja

Fruit Ninja


Ocena: 9.2

Ranking Smartfonów

zobacz wszystkie

One

OnePlus One


Ocena: 8.9

One (M7)

HTC One (M7)


Ocena: 8.7