Apple zamieściło poprawione przeprosiny

Janusz Kaban Źródło: Apple
0 Apple zamieściło poprawione przeprosiny

Sąd w Wielkiej Brytanii wydał jakiś czas temu wyrok nakazujący Apple przeproszenie Samsunga oraz stwierdzenie, że Galaxy Tab nie jest kopią iPada. Apple w swoim stylu zamieściło takie ogłoszenie, którego nawet przy dużej dozie dobrej woli za przeprosiny nie można było uznać. Nie spodobało się to sądowi, który nakazał dokonanie w ciągu 48 godzin poprawki. Protesty Apple na nic się nie zdały i poprawiona wersja jest już na stronie amerykańskiego producenta.

 

Brzmi ona, w oryginale:

 

Samsung / Apple UK judgment

On 9 July 2012 the High Court of Justice of England and Wales ruled that Samsung Electronic (UK) Limited’s Galaxy Tablet Computers, namely the Galaxy Tab 10.1, Tab 8.9 and Tab 7.7 do not infringe Apple’s Community registered design No. 0000181607-0001. A copy of the full judgment of
the High Court is available from www.bailii.org/ew/cases/EWHC/Patents/2012/1882.html.

That Judgment has effect throughout the European Union and was upheld by the Court of Appeal of England and Wales on 18 October 2012. A copy of the Court of Appeal’s judgment is available from www.bailii.org/ew/cases/EWCA/Civ/2012/1339.html. There is no injunction in respect of the Community registered design in force anywhere in Europe.

 

Tym samym widać, że Apple postanowiło tym razem postawić na absolutny minimalizm i umieściło tylko to, co w literalnym brzmieniu wynika z orzeczenia sądu. Ogłoszenie można znaleźć pod tym adresem, do którego widnieje link na samym dole strony Apple.co.uk. Ciekawe czy i tym razem sąd nie będzie miał zastrzeżeń, gdyż producent z Cupertino miał zamieścić rzeczone ogłoszenie na swojej głównej stronie.

Komentarze

Brak komentarzy dla tego artykułu.

Napisz swój komentarz

Pole nieobowiązkowe

Ranking Aplikacji

zobacz wszystkie

mobileMPK

mobileMPK


Ocena: 10.0

TrackID

TrackID


Ocena: 10.0
Fruit Ninja

Fruit Ninja


Ocena: 9.2

Ranking Smartfonów

zobacz wszystkie

One

OnePlus One


Ocena: 8.9

One (M7)

HTC One (M7)


Ocena: 8.7