OnePlus 3 nie zostanie ujawniony 7 kwietnia

Daniel Górecki Źródło: phonearena
1 OnePlus 3 nie zostanie ujawniony 7 kwietnia

Antutu zaserwowało nam ostatnio specyfikację OnePlus 3 i przy okazji zdradziło datę premiery urządzenia, która w kontekście szykowanej przez producenta na 7 kwietnia konferencji wydawała się całkiem prawdopodobna.

Niestety dzisiaj okazało się, że to tylko plotki, bo OnePlus oficjalnie je zweryfikowało i wyjaśniło, że event nastawiony jest na chiński rynek i nie przyniesie zapowiedzi „kolejnej dużej rzeczy”. Może jednak nie wszystko jeszcze stracone, bo przecież najbliższe tygodnie przyniosą debiut LG G5 i dużą zapowiedź od HTC, więc koncern może być zmuszony do działania wcześniej niż to sobie zaplanował.

Jeśli zaś chodzi o specyfikację, przedstawiciel firmy ograniczył się do stwierdzenia, że „jedyne, co mogę potwierdzić to fakt, że urządzenie będzie genialne”. Brzmi to nieco podejrzanie i wygląda na to, że hardware podany przez Antutu może być całkiem trafny, a mówimy o 5.5-calowym panelu o rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli, układzie Qualcomm Snapdragon 820 z grafiką Adreno 530, 4 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej, 16 MP aparacie tylnym czy 8 MP kamerce przedniej.

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko czekać na kolejne doniesienia.

Komentarze

  • Avatar

    Gość, 05.01.2017 18:00:33

    Zapowiada się obiecująco! Sprawdź: http://www.casetrend.pl/

Napisz swój komentarz

Pole nieobowiązkowe

Ranking Aplikacji

zobacz wszystkie

mobileMPK

mobileMPK


Ocena: 10.0

TrackID

TrackID


Ocena: 10.0
Fruit Ninja

Fruit Ninja


Ocena: 9.2

Ranking Smartfonów

zobacz wszystkie

One

OnePlus One


Ocena: 8.9

One (M7)

HTC One (M7)


Ocena: 8.7