Samsung będzie sprzedawał swoje zakrzywione panele?

Daniel Górecki Źródło: gsmarena
0 Samsung będzie sprzedawał swoje zakrzywione panele?

Wygląda na to, że lider i pomysłodawca zakrzywionych na boki smartfonowych wyświetlaczy, czyli Samsung, nie zamierza zachowywać swojego pomysłu - zastosowanego w modelach Galaxy Note Edge, Galaxy S6 Edge, S6 Edge+ oraz S7 Edge - tylko dla siebie.  

 

Najnowsze doniesienia sugerują bowiem, że producent prowadzi już rozmowy z koncernami zainteresowanymi zakupem jego paneli i wymienia się tu takich chińskich gigantów, jak Xiaomi i Huawei. Jeśli chodzi o tę pierwszą firmę, to ma postawić na taki wyświetlacz w modelu Mi Note 2, a drugi z producentów chce nas zaskoczyć w podobny sposób przy premierze następcy modelu Mate S.

 

Trzeba bowiem pamiętać, że informacje o świetnej przedsprzedaży nowych flagowców Samsunga (2/3 osób decydowało się na model Edge) sprawiły, że inni gracze również chcą sięgnąć po rewolucyjne rozwiązanie, żeby nie zostać z tyłu. Zrozumiało to choćby Vivo, które w swoim ostatnim hi-endowym modelu Xplay5 też postawiło na zakrzywiony panel – nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko czekać na wysyp tego typu słuchawek.

Komentarze

Brak komentarzy dla tego artykułu.

Napisz swój komentarz

Pole nieobowiązkowe

Ranking Aplikacji

zobacz wszystkie

mobileMPK

mobileMPK


Ocena: 10.0

TrackID

TrackID


Ocena: 10.0
Fruit Ninja

Fruit Ninja


Ocena: 9.2

Ranking Smartfonów

zobacz wszystkie

One

OnePlus One


Ocena: 8.9

One (M7)

HTC One (M7)


Ocena: 8.7