Evan Blass zdradza datę rynkowej premiery Galaxy S7

Janusz Kaban Źródło: @evleaks (Twitter)
0 Evan Blass zdradza datę rynkowej premiery Galaxy S7

Jak zwykle doskonale poinformowany Evan Blass (@evleaks) tym razem wpadł na trop informacji o rynkowej premierze najnowszego Galaxy S7 w USA. I według niego ma mieć ona miejsce już 11 marca bieżącego roku.

 

Wiemy już, że słuchawkę tę zobaczymy podczas targów Mobile World Congress 2016, które odbyć się mają pod koniec lutego w Barcelonie, dlatego nie może bardzo dziwić to, że koreański producent chce się pospieszyć z dostarczeniem swojego nowego smartfona do sklepów, zanim konkurencja dostanie szansę na odpowiedź.

 

Wiemy też czego możemy się spodziewać - smartfon o oznaczeniu kodowym SM-G930F (literka F sugeruje, że to międzynarodowa wersja) pojawił się ostatnio w benchmarku AnTuTu i według niego, ma on oferować 5.1-calowy ekran o rozdzielczości QHD, Exynosa 8890, 4 GB pamięci RAM i 64 GB wbudowanej pamięci na dane. A zatem wszystko to czego można się było spodziewać po flagowcu Samsunga - absolutny top. Ciekawostką jest aparat o matrycy 12 MPix co może sugerować, że Samsung - dość słusznie, naszym zdaniem - rezygnuje z wyścigu na ilość pikseli w matrycy bardziej przykładając się do ich jakości. Większe (fizycznie) piksele mogą bowiem absorbować więcej światła i dawać w efekcie lepsze zdjęcia, w słabszych warunkach oświetlenia, choć oczywiście o nieco mniejszej rozdzielczości.

 

Ciekawi jesteśmy czy Samsung czymś nas w SGS7 zaskoczy, ale aby być pewnymi musimy poczekać do oficjalnej prezentacji.

Komentarze

Brak komentarzy dla tego artykułu.

Napisz swój komentarz

Pole nieobowiązkowe

Ranking Aplikacji

zobacz wszystkie

mobileMPK

mobileMPK


Ocena: 10.0

TrackID

TrackID


Ocena: 10.0
Fruit Ninja

Fruit Ninja


Ocena: 9.2

Ranking Smartfonów

zobacz wszystkie

One

OnePlus One


Ocena: 8.9

One (M7)

HTC One (M7)


Ocena: 8.7