OnePlus X bez zaproszenia w każdy wtorek

Janusz Kaban Źródło: @OnePlus (Twitter)
0 OnePlus X bez zaproszenia w każdy wtorek

Jeśli jedynym co powstrzymywało Was od zakupu OnePlus X był system zaproszeń to wreszcie nadszedł ten moment w życiu smartfona, w którym zaproszenia powoli znikają. Powoli, bo na razie nie będą one potrzebne w każdy wtorek.

 

Warto odnotować, że w każdy wtorek ilość OnePlus X ma być ograniczona, a zatem jeśli nie uda się Wam dziś to możecie spróbować za tydzień. Czyli tzw. hunger marketing trwa nadal.

 

OnePlus X oferuje ma 5-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości 1080p, Snapdragona 801 i 3 GB pamięci RAM, 16 GBB pamięci na dane i slot microSD (który ewentualnie może posłużyć jako drugi slot SIM), aparat z matrycą ISOCELL produkcji Samsunga o rozdzielczości 13 MPix i optyką o świetle f/2.2, frontową kamerkę 8 MPix OmniVision, OxygenOS (bazujący na Lollipopie) i baterię o pojemności 2520 mAh.

 

Użytkownicy mają do wyboru dwie wersje tego urządzenia - Onyx i Ceramic. W obu zastosowano anodyzowaną, metalową obudowę, pierwsza z nich posiada szklane wykończenie, ale najciekawsza jest druga, której tylny panel ma być produkowany aż przez 25 dni. Najpierw półmilimetrowa warstwa cyrkonu rozgrzewana do ogromnej temperatury na ponad dobę, przez dwa dni się chłodzi i następnie jest dokładnie szlifowana i polerowana po wszystkich tych zabiegach osiągając twardość wynoszącą aż 8.5 w skali Mohsa (10 ma diament, 8 topaz).

Komentarze

Brak komentarzy dla tego artykułu.

Napisz swój komentarz

Pole nieobowiązkowe

Ranking Aplikacji

zobacz wszystkie

mobileMPK

mobileMPK


Ocena: 10.0

TrackID

TrackID


Ocena: 10.0
Fruit Ninja

Fruit Ninja


Ocena: 9.2

Ranking Smartfonów

zobacz wszystkie

One

OnePlus One


Ocena: 8.9

One (M7)

HTC One (M7)


Ocena: 8.7