Meizu MX5 z metalowym designem klasy premium?

Daniel Górecki Źródło: phonearena
0 Meizu MX5 z metalowym designem klasy premium?

Mieliśmy już do czynienia z kilkoma przeciekami na temat Meizu MX5, który jest następcą flagowego modelu MX4 i ma ujrzeć światło dzienne na specjalnej konferencji zaplanowanej na 30 czerwca.

 

Wcześniejsze przecieki zdradzały metalowe urządzenie z zaokrąglonymi rogami i czytnikiem linii papilarnych wbudowanym w przycisk Home, a dziś dostajemy zdjęcie tylnej klapki, które potwierdza metalowy design klasy premium i ujawnia aparat z lampą LED umieszczoną tuż pod nim.

 

Jeśli zaś chodzi o wydajność, to poprzednia flagówka od Meizu został nazwana przez AnTuTu najlepszą słuchawką z Androidem 2014 roku i mogła się pochwalić średnim wynikiem na poziomie 47,079. Czy MX5 również może liczyć na podobną lokatę? Niestety trudno jeszcze ocenić, bo niewiele o urządzeniu wiemy – oczekiwać można wprawdzie układu MediaTek MT6795 z ośmiordzeniowym procesorem i grafiką IMG G620, ale pewność będziemy mieli dopiero po ujawnieniu smartfona przez producenta.

 

Poza tym, na tej samej konferencji oczekujemy również ujawnienia Meizu m2, tańszego modelu z błyszczącym wykończeniem oraz aparatem tylnym z lampą LED.
 

mx5-a

Komentarze

Brak komentarzy dla tego artykułu.

Napisz swój komentarz

Pole nieobowiązkowe

Ranking Aplikacji

zobacz wszystkie

mobileMPK

mobileMPK


Ocena: 10.0

TrackID

TrackID


Ocena: 10.0
Fruit Ninja

Fruit Ninja


Ocena: 9.2

Ranking Smartfonów

zobacz wszystkie

One

OnePlus One


Ocena: 8.9

One (M7)

HTC One (M7)


Ocena: 8.7