Rocznica OnePlus - otwarta sprzedaż i powerbank

Janusz Kaban Źródło: OnePlus
0 Rocznica OnePlus - otwarta sprzedaż i powerbank

OnePlus zapowiadało na dziś jakąś prezentację i jest ona już za nami - chiński producent pokazał nowy gadżet w swoim portfolio - to powerbank. Ale na tym nie koniec, bo otwarta została sprzedaż samego One - nie potrzeba już zaproszenia aby go kupić.

 

Power Bank (taka jest jego oficjalna nazwa) jest bardzo interesujący, bo oferuje 10000 mAh pojemności w cenie 15 dolarów, posiada dwa porty USB i ładuje się do pełna w 5 godzin. Ma on być dostępny na początku przyszłego roku w wersji czarnej i białej.

powerbank

Dowiedzieliśmy się także co nieco o własnym ROM-ie OnePlus, który zastąpić ma ColorOS (pochodzący od Oppo) na chińskiej wersji słuchawek tego producenta w przyszłym roku. Ma on być bliski Androidowi ze źródeł AOSP, pozbawiony zbędnych aplikacji i dający spore pole do popisu wszystkim miłośnikom customizacji. Producent nie znalazł jeszcze dla niego nazwy, dlatego szuka pomocy użytkowników - jeśli jesteście w stanie wymyślić jakieś ciekawe propozycje to udajcie się na oficjalne fora OnePlus.

 

Ważne jest także to, że możecie teraz nabyć smartfon One bez zaproszenia, bezpośrednio na stronie producenta, lecz promocja ta ma trwać do wyczerpania zapasów, więc musicie się pospieszyć.

Komentarze

Brak komentarzy dla tego artykułu.

Napisz swój komentarz

Pole nieobowiązkowe

Ranking Aplikacji

zobacz wszystkie

mobileMPK

mobileMPK


Ocena: 10.0

TrackID

TrackID


Ocena: 10.0
Fruit Ninja

Fruit Ninja


Ocena: 9.2

Ranking Smartfonów

zobacz wszystkie

One

OnePlus One


Ocena: 8.9

One (M7)

HTC One (M7)


Ocena: 8.7