Akumulator w LG G3 bije bije całą konkurencję

Janusz Kaban Źródło: PhoneArena
1 Akumulator w LG G3 bije bije całą konkurencję

LG G3 ma absolutnie topowe specyfikacje - czterordzeniowego Snapdragona 801, a także 5.5-calowy ekran o potężnej rozdzielczości QHD (1440 x 2560 pikseli). Ale pierwsze testy jego baterii wskazują, że pomimo tak prądożernych podzespołów pod kątem żywotności akumulatora bije on na głowę całą konkurencję.

 

Poniżej możecie zobaczyć dokładne wyniki, z których wynika, że G3 udało się nawet pobić najmocniejszego pod tym względem Samsunga Galaxy S5 - bateria w nowym smartfonie LG wytrzymała o pół godziny dłużej podczas testu.

 

Ale to nie wszystko, bo G3 pobił także wszystkich konkurentów pod kątem prędkości ładowania - do pełna jego bateria ładuje się 2 minuty szybciej niż SGS5, a niemal dwukrotnie szybciej niż w pozostałych flagowych smartfonach obecnej generacji - HTC One M8 czy Sony Xperii Z2.

tabelka1 tabelka2

To wszystko udało się uzyskać LG dzięki wielu optymalizacjom - panel LTPS użyty w smartfonie potrafi redukować liczbę klatek na sekundę podczas wyświetlania statycznego obrazu, a sam smartfon bardzo sprytnie zarządza taktowaniem procesora.

 

Coraz więcej wskazuje zatem na to, że G3 może być przełomowym smartfonem dla LG, który pozwoli mu - w pełni zasłużenie - przebić się na szczyt.

Komentarze

  • Avatar

    Gość, 13.06.2014 10:59:42

    To opinie nie z naszego kraju, ale ze źródła, Korei i Wielkiej Brytani, ale na pweno się potwierdzą że LG ma na razie najlepszy czas pracy na baterii pomimo tak dużego ekranu i wydawałoby się pazerności na energię, nic takiego. LG G3 jest hitem w tym roku.

Napisz swój komentarz

Pole nieobowiązkowe

Ranking Aplikacji

zobacz wszystkie

mobileMPK

mobileMPK


Ocena: 10.0

TrackID

TrackID


Ocena: 10.0
Fruit Ninja

Fruit Ninja


Ocena: 9.2

Ranking Smartfonów

zobacz wszystkie

One

OnePlus One


Ocena: 8.9

One (M7)

HTC One (M7)


Ocena: 8.7