HTC Mini będzie sprzedawany w Europie

Janusz Kaban Źródło: Engadget
0 HTC Mini będzie sprzedawany w Europie

Gdy HTC wypuszczało smartfon Butterfly/Droid DNA na rynku chińskim dodawało do niego dodatkowe urządzenie nazwane po prostu Mini (nie mylić z One Mini) - które jest po prostu mniejszą, bezprzewodową słuchawką do kontroli dużego smartfona. Teraz słuchawka ta ma dotrzeć do Europy z nieco rozszerzonymi możliwościami i pod nazwą Mini+.

 

HTC Mini+ jest miniaturową słuchawką przypominającą nieco z wyglądu jeden z telefonów komórkowych dla starszych osób lub też słuchawkę stacjonarnego telefonu bezprzewodowego. Posiada on absolutne minimum - klawiaturę numeryczną, joystick i przyciski do odbierania i kończenia połączeń oraz mały ekran LCD.

 

Aby korzystać z Mini należy go sparować z Droidem DNA z pomocą łączności NFC, a dalej całe połączenie odbywa się przez Bluetooth. Oczywiście na Mini można wykonywać i odbierać połączenia, a także czytać wiadomości, przeglądać kalendarz i dziennik połączeń.

 

Przygotowaną na rynek europejski wersję Mini+ producent wzbogacił o nadajnik IR, dzięki czemu z urządzenia tego można będzie korzystać jak z pilota uniwersalnego do obsługi telewizora czy domowego centrum multimedialnego. Mini+ ma kosztować około 50 funtów.

Komentarze

Brak komentarzy dla tego artykułu.

Napisz swój komentarz

Pole nieobowiązkowe

Ranking Aplikacji

zobacz wszystkie

mobileMPK

mobileMPK


Ocena: 10.0

TrackID

TrackID


Ocena: 10.0
Fruit Ninja

Fruit Ninja


Ocena: 9.2

Ranking Smartfonów

zobacz wszystkie

One

OnePlus One


Ocena: 8.9

One (M7)

HTC One (M7)


Ocena: 8.7