Paczkometr - najlepsza aplikacja do śledzenia przesyłek dla iOS

Janusz Kaban Źródło: App Store
0 Paczkometr - najlepsza aplikacja do śledzenia przesyłek dla iOS

Jeśli jesteście posiadaczami urządzenia z systemem iOS i macie problem z namierzaniem zmierzających do Was przesyłek kurierskich od niedawna macie dostępną nową, naszym zdaniem najlepszą aplikację tego typu - Paczkometr, którą pobrać można zupełnie za darmo z App Store.

 

Aplikacja jest w swoim założeniu banalnie prosta - pozwala ona zlokalizować gdzie w danym momencie znajduje się przesyłka kurierska, a jedyne co trzeba zrobić to podać jej numer. Paczkometr obsługuje przesyłki z firm firm kurierskich: GLS, DHL, UPS, Siódemka, DPD, DB Schenker, Poczta Polska, Opek, TNT, K-EX - a więc  praktycznie wszystkich dostępnych na naszym rynku.

 

Działa to tak jak można by się spodziewać, a dość przydatną, nową funkcją, która pojawiła się ostatnio w aplikacji są notyfikacje Push. Największe pochwały autorom należą się jednak za estetykę wykonania, która po prostu miażdży konkurencję.

 

Paczkometr jest kompatybilny z iPhonem 3GS, 4, 4S i 5, iPodem touch (3-5 generacji) oraz iPadem. Wymaga on systemu iOS w wersji 5.1+. Pobierzecie go za darmo z App Store.

 

Aplikacja bierze teraz także udział w konkursie AppAward, gdzie w kategorii biznes zajmuje obecnie drugie miejsce. Swój głos na nią możecie oddać pod tym linkiem.

Komentarze

Brak komentarzy dla tego artykułu.

Napisz swój komentarz

Pole nieobowiązkowe

Ranking Aplikacji

zobacz wszystkie

mobileMPK

mobileMPK


Ocena: 10.0

TrackID

TrackID


Ocena: 10.0
Fruit Ninja

Fruit Ninja


Ocena: 9.2

Ranking Smartfonów

zobacz wszystkie

One

OnePlus One


Ocena: 8.9

One (M7)

HTC One (M7)


Ocena: 8.7