Surface Pro otrzymał ocenę 1/10 od iFixit

Janusz Kaban Źródło: iFixit
0 Surface Pro otrzymał ocenę 1/10 od iFixit

Serwis iFixit nie zasypiał gruszek w popiele i tuż po premierze nowego tabletu Microsoftu - Surface Pro - zabrał się za rozkładanie go na czynniki pierwsze. A co znalazł w środku? Pochwały należą się za duży akumulator i praktycznie na tym koniec. Finalnie tablet otrzymał ocenę 1/10, co oznacza, że nie ma co nawet myśleć o samodzielnej naprawie tego sprzętu.

 

Surface Pro został tym samym pierwszym w historii iFixit tabletem, który otrzymał najniższą z możliwych ocen. A co to oznacza? Trudności w samodzielnej naprawie i rozkładaniu sprzętu. Okazało się bowiem, że wiele komponentów zostało przyklejone na stałe i to taką ilością kleju, że nie da się ich zdemontować bez dalszego uszkadzania urządzenia, a do tego wszystko trzyma w miejscu aż 90 śrubek.

 

Niech o trudności w rozkładaniu tego sprzętu świadczy to, że specom z iFixit ponad godzinę zajęło dojście jak w ogóle dostać się do środka.

 

 

Gdy już udało się dostać do środka pochwalona została duża bateria produkcji LG, która przy wymagającym procesorze Intela (Core i5-3317U) wystarczyć ma na 5 godzin używania tabletu.

Komentarze

Brak komentarzy dla tego artykułu.

Napisz swój komentarz

Pole nieobowiązkowe

Ranking Aplikacji

zobacz wszystkie

mobileMPK

mobileMPK


Ocena: 10.0

TrackID

TrackID


Ocena: 10.0
Fruit Ninja

Fruit Ninja


Ocena: 9.2

Ranking Smartfonów

zobacz wszystkie

One

OnePlus One


Ocena: 8.9

One (M7)

HTC One (M7)


Ocena: 8.7