Konkurs: wygraj bank energii masterPOWER+

Kamil Pieczonka Źródło: Redakcja
0 Konkurs: wygraj bank energii masterPOWER+

Jeśli mieliście już okazję zapoznać się z naszą recenzją banku energii masterPOWER+ to dobrze wiecie do czego takie urządzenie służy i na co może się przydać. W skrócie, bank energii to pojemny akumulatorek (w tym przypadku 8000 mAh, 3-4 krotnie więcej niż mają baterie w smartfonach), za pomocą którego w nagłych sytuacjach możemy naładować niemal dowolne urządzenie przenośne. Może to być tablet, smartfon, nawigacja czy cokolwiek innego, bo masterPOWER+ posiada całą gamę przeróżnych końcówek. Urządzenie niezastąpione w podróży, które możecie wygrać w naszym najnowszym konkursie!

 

Co należy zrobić aby wygrać jedną z dwóch nagród, którymi są banki energii masterPOWER+ w kolorze białym i czarnym? Zasady są bardzo proste, wystarczy, że odpowiecie nam na trzy proste pytania oraz pokażecie jakie urządzenie chcecie zasilić bankiem energii, a odpowiedzi wyślecie na adres kontakt@strefamobile.pl. Konkurs potrwa od dzisiaj, tj. 28.01.2013, do niedzieli, 03.02.2013 do godz. 23:59. Wyniki podamy na początku przyszłego tygodnia. 

 

Pytanie 1: Jakie napięcia ładowania oferuje masterPOWER+?

Pytanie 2: Ile urządzeń można ładować jednocześnie?

Pytanie 3: Ile czasu zajęło nam naładowanie Samsunga Galaxy Note II przy pomocy masterPOWER+?

 

Zadanie otwarte: Pokaż nam jakie urządzenie chcesz zasilić, wyślij fotkę swojego smartfona, tabletu itp. w najciekawszej aranżacji. Nagrodzimy najbardziej kreatywne pomysły :-)

 

img-box_01

 

 

Strona 1 z 2

Komentarze

Brak komentarzy dla tego artykułu.

Napisz swój komentarz

Pole nieobowiązkowe

Ranking Aplikacji

zobacz wszystkie

mobileMPK

mobileMPK


Ocena: 10.0

TrackID

TrackID


Ocena: 10.0
Fruit Ninja

Fruit Ninja


Ocena: 9.2

Ranking Smartfonów

zobacz wszystkie

One

OnePlus One


Ocena: 8.9

One (M7)

HTC One (M7)


Ocena: 8.7